Hakkımızda

Doğan Akü Hakkında

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte araçların elektrik tüketimleri de farklılık göstermeye başlamıştır. Artık sadece Ah değil marş basma gücü de bu ihtiyaçları karşılamak için büyük önem kazanmıştır. Modern , yüksek teknolojiye sahip, bir çok elektrikli aksesuara sahip araçlar daha fazla güce ihtiyaç duyarken , daha eski ve küçük araçlar daha az elektrik gücüne ihtiyaç duyarlar.

 
Doğan Akü müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üç farklı seri sunmaktadır. Üst segment araçlar için özel olarak tasarlanmış , yüksek elektrik gücüne ihtiyacı olan araçlara özel serilerimiz otomotiv üreticilerinin gerekliliklerini karşılamaktadır.
 
Misyonumuz
 
İleri teknolojinin sunduğu yenilikleri kullanarak Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünler üreterek tüm müşterilerimizin hayat boyu en güvendiği üretici, marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik üstünlüğümüzü devam ettirerek sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.
Bu doğrultuda çevre ve doğaya olan hassasiyetimizi en üst seviyelerde tutarak yüksek sorumluluk bilincimizi korumak ve bu konularda sektörde ve toplumda örnek model olmaktır.
 
Vizyonumuz
 
Yarım yüzyılı aşan gururlu geçmişimizde, oluşturduğumuz değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış en modern üretim tesislerine sahip tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte bulunduğumuz tüm pazarlarda en güvenilen ve en yüksek pazar payına sahip lider kurum olmaktır.

Etiketler : Doğan Akü , HAKKIMIZDA ,

Doğan Akü Hakkında | Haberler | Doğan Akü