Doğan Akü
world class image

Dünya Kalitesinde

En yeni teknolojiyi kullanan hatta kendi bünyesinde bu teknolojiyi geliştiren,Dünya Kalitesinde Akü Üretiyoruz.

time saver image

Uzun Ömürlü

Doğan Akü ,yüksek elektrik tüketimi olan araçlarda bile hiçbir bakım gerektirmeden, ekstra uzun ömür ve ekstra performans sağlamaktadır.

best statistics image

Mükemmel Performans

Doğan Akü ,çok yüksek ve çok düşük sıcaklıklarda bile maksimum performans sağlar.

  • Sosyal sorumluluk ve çevre bilinciyle, çalışanlarına, tedarikçilerine, hissedarlarına ve müşterilerine değer katan; yenilikçi ve rekabet gücünü en üst seviyede tutan, sektöründe öncü, teknolojik şirketler arasında olmak.

  • Üretim faaliyetlerimiz sonucu ortaya çıkacak atıklar ve emisyonlarla ilgili her türlü çevre kirliliğini kaynağında önleyici tedbirler almayı görev edindik.

  • Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini amaçlar ve uygun maliyette, kaliteli ürünü, talep edilen zamanda tedarik eden, rekabetçi bir politika izler. Üretim faaliyetleri boyunca ve satış sonrası hizmetlerde topluma , insana, paydaşlarına ve çevreye saygıyı ilke edinir.

Doğan Akü Hakkında

Günümüzün gelişen teknolojisi ile birlikte araçların elektrik tüketimleri de farklılık göstermeye başlamıştır. Artık sadece Ah değil marş basma gücü de bu ihtiyaçları karşılamak için büyük önem kazanmıştır. Modern , yüksek teknolojiye sahip, bir çok elektrikli aksesuara sahip araçlar daha fazla güce ihtiyaç duyarken , daha eski ve küçük araçlar daha az elektrik gücüne ihtiyaç duyarlar.

Doğan Akü müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için üç farklı seri sunmaktadır. Üst segment araçlar için özel olarak tasarlanmış , yüksek elektrik gücüne ihtiyacı olan araçlara özel serilerimiz otomotiv üreticilerinin gerekliliklerini karşılamaktadır. Ürünlerimiz için tıklayınız